Wydarzenie

null

"Choinka pod Choinkę" 2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.12.2023 12:00 - 16.12.2023 18:00
Plakat i grafika informacyjna
Autor: Ł. Szczepaniak

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a my chcemy pomóc Wam w gwiazdkowych przygotowaniach. Jak co roku, mamy dla Was 1000 świątecznych drzewek i moc atrakcji w ramach finału akcji "Choinka pod Choinkę".

„Choinka pod choinkę” to jedna z Waszych ulubionych akcji w naszej dzielnicy. Co roku, podczas finału, 1000 szczęśliwców otrzymuje piękne, pachnące drzewka. Ale to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowaliśmy w tym roku!

Zapisy na akcję “Choinka pod choinkę”  

Zgłoszenia będziemy przyjmować w dniach 6–10 grudnia za pomocą formularza internetowego, który znajdziecie na stronie: choinka.bemowo.waw.pl. System komputerowy wyłoni 1000 osób z prawidłowo wypełnionym formularzem, które otrzymają od nas drzewko. Nie decyduje kolejność zgłoszeń!

Wszystkie osoby, które wezmą udział w akcji, zostaną poinformowane o jej wyniku drogą elektroniczną w dniach 13-14 grudnia br. na adres e-mail podany w formularzu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. 

16 grudnia szczęśliwi zwycięzcy odbiorą pachnące jodły kaukaskie z parkingu przy UD Bemowo. Może to właśnie w twoim domu zagości bemowskie drzewko?

Gdzie i kiedy finał akcji “Choinka pod choinkę”?

16 grudnia w godz. 12.00-18.00 zapraszamy na dziedziniec naszego urzędu przy ul. Powstańców Śląskich 70. Tego dnia mieszkańcy, którym uda się wylosować drzewka będą odbierać swoje choinki, a dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy wiele fantastycznych atrakcji w świątecznym klimacie. Najmłodsi wezmą udział w gwiazdkowych warsztatach, zrobią ozdoby choinkowe i udekorują pierniczki. Wszyscy uczestnicy będą mieli też szansę spotkać prawdziwego Mikołaja. Nie zabraknie również zimowej strefy z miejscem do pamiątkowych zdjęć i rozgrzewających, świątecznych smakołyków. Będzie też okazja, by na bożonarodzeniowym jarmarku rękodzieła kupić oryginalne gwiazdkowe prezenty. 

Spędźmy wspólne chwile i cieszmy się tym przedświątecznym czasem.

Nie może Was zabraknąć!  

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Plakat informacyjny.

 

 

 

 

Plakat i grafika informacyjna

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.