Wydarzenie

null

Dni Otwarte Miejsc Aktywności Lokalnej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.10.2022 08:00 - 23.10.2022 20:00
Autor: CKS UM

W dniach 15-23 października weź udział w Dniach Otwartych MAL. Przyjdź i sprawdź, co możesz robić w MAL-u, porozmawiaj z animatorami, poznaj sąsiadów.

MAL-e to ponad 100 miejsc w całej Warszawie, które są otwarte na pomysły i potrzeby mieszkańców stolicy. MAL-e bezpłatnie udostępniają przestrzeń na oddolne działania, są miejscem integracji sąsiedzkiej, rozwijania i dzielenia pasji. Większość MAL-i jest prowadzonych przez instytucje miejskie (m.in. domy kultury, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej). 

Celem Dni Otwartych MAL jest promocja MAL-i wśród mieszkańców Warszawy, zachęcenie do ich poznania i odwiedzania. W trakcie Dni Otwartych MAL-e zaproszą sąsiadki i sąsiadów na różne wydarzenia i spotkania, dadzą pretekst do odwiedzin. Dzięki wspólnej identyfikacji wizualnej wszystkie warszawskie MAL-e przemówią w dniach 15-23 października wspólnym głosem.

Parapetówka i finał konkursu fotograficznego "Moje Bemowo"

W piątek, 21 października, w godz. 18.00-20.00 odbędzie się oficjalne otwarcie MAL przy ul. Rozłogi 10. Zapraszamy na parapetówkę nowego MAL-u w siedzibie OPS Bemowo. Parapetówce towarzyszyć będzie finał konkursu fotograficznego i wernisaż artystów – mieszkańców. Poznaj nowe Miejsce Aktywności Lokalnej na mapie Bemowa!

Strona Dni Otwartych MAL   

Wydarzenie na Facebooku  

Aktualna lista MAL-i w Warszawie

Lista MAL na Bemowie: