Wydarzenie

null

Dni Bemowa 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.09.2022 18:00 - 23.09.2022 21:45
Tłum na koncercie
Autor: Ł. Szczepaniak

"O, Matko!". Drodzy Mieszkańcy, mamy zmianę w programie Dni Bemowa 2022. Już dziś wystąpią dla nas Rocker Soul, Organek i Dżem!

Dni Bemowa wracają na dziedziniec naszego ratusza! 23 września br. na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Bemowo od godz. 18.00 zapraszamy na wieczór z legendami polskiego rocka. 

OFICJALNE OŚWIADCZENIE ZESPOŁU IRA:

“Kochani, mieliśmy jutro z przytupem pożegnać letni sezon koncertowy podczas wyjątkowych Dni Bemowa. Niestety jesienna aura oraz sezon przeziębieniowy dotarł do nas i z powodów zdrowotnych musimy pozostać w domu:( Na szczęście możemy liczyć na pomoc przyjaciół i jutro bemowską publiczność rozgrzeje Organek!

Niech jutrzejsze koncerty Rocker Soul, Organka i Dżemu naenergetyzują pozytywnie Dzielnicę Bemowo!

Zespół IRA”

Nasz muzyczny rozkład jazdy: 

18.00 – Rocker Soul, czyli gitarowe brzmienia prosto ze Śląska

Grupa powstała w 2013 roku i od tamtej pory zaraża miłością do rock&rolla polską publiczność. Pięcioosobowy zespół zainspirowany amerykańskim rockiem z lat 80. XX zbudował swój własny styl muzyczny. Jaki? Przekonamy się o tym na Bemowie! 

19.00 – ØRGANEK

Zespół powstał w 2013 roku z inicjatywy lidera, autora tekStów i muzyki – Tomasza Organka. Artysta w 2022 r. został uznany przez magazyn Newsweek za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Polaków w kategorii popkultura. W tym samym roku reprezentował Polskę na EXPO 2020 w Dubaju. Członkowie grupy od lat koncertują na największych festiwalach w Polsce m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock Festival, Open’er Festival i Orange Festival. Do chwili obecnej zespół wydał cztery płyty. Chociaż do “Wiosny” daleka droga podczas Dni Bemowa ØRGANEK z pewnością rozgrzeje nas utworami “O, Matko!” czy “Niemiłość”.

20.30 – Dżem

Założona w 1973 roku przez braci Otrębów grupa „Dżem” to bez wątpienia jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej. Charakterystyczne bluesowo-rockowe brzmienia oraz niezwykły głos wokalisty Ryśka Riedla podbiły w latach 80. serca publiczności. Dziś twórcy ponadczasowych hitów, takich jak: „Cegła”, „Whisky” i  Wehikuł Czasu” zyskują fanów wśród kolejnych pokoleń. Na Bemowie z pewnością usłyszymy i zaśpiewamy z zespołem wszystkie największe przeboje.

Jesteście gotowi na szalony, rockowy wieczór? Będzie ogień. 

Wstęp wolny. Do zobaczenia! 

Zespoły Dżem i Organek na plakacie informacyjnym.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.