null

Darmowa szkoła rodzenia

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika i plakat informacyjne.
Autor: Ł. Szczepaniak

Przygotuj się do porodu, karmienia piersią i opieki nad Maluszkiem. Zapraszamy do bezpłatnej szkoły rodzenia na Bemowie.

Kochani przyszli rodzice, serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnych zajęciach szkoły rodzenia. Spotkania odbywają się w przychodni SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy przy ul. Powstańców Śląskich 19. W programie mogą wziąć udział kobiety w ciąży (a także ich partnerzy), zamieszkałe na terenie m.st. Warszawy – płacące podatki w Warszawie, albo zameldowane w Warszawie na stałe lub czasowo oraz podopieczne domów matki i dziecka finansowane przez miasto.

Program obejmujący 10 spotkań składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych oraz ćwiczeń ogólnousprawniających. Spotkania trwają 90 minut i dobywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki i czwartki), w godz. 18-21. Sale są wyposażone w materace, piłki, fantomy, worki saco i inne niezbędne do pracy akcesoria.

Program zajęć obejmuje edukacje oraz ćwiczenia między innymi z zakresu: odżywiania, fizjologii i przygotowania do porodu, cięcia cesarskiego, farmakologicznych i niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu porodowego, znieczulenia zewnątrzoponowego, laktacji, opieki noworodka.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu – 605 304 657.

Dodatkowo dla pań w ciąży jest możliwość spotykań z położną w każdą środę o godz.9.00 w Przychodni przy ul. Coopera.

Program jest finansowany ze środków m.st. Warszawy.

Grafika i plakat informacyjne.