null

Choinka pod choinkę 2022 - ZAPISY

Drukuj otwiera się w nowej karcie
06.12.2022 12:00 - 08.12.2022 15:00
Na czerwonym tle znajdują się grafiki przedstawiaące choinkę, kominek z palącym się ogniem oraz prezenty
Autor: Ł. Szczepaniak

Dzyń, dzyń, dzyń! Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was 1000 świątecznych drzewek i moc atrakcji w ramach akcji "Choinka pod Choinkę" na Bemowie!

Zgłoszenia będziemy przyjmować w dniach 6–8 grudnia za pomocą formularza internetowego. 17 grudnia szczęśliwi zwycięzcy odbiorą pachnące jodły kaukaskie z Parku Górczewska. Może to właśnie w twoim domu zagości bemowskie drzewko?

Święta to także czas spotkań w towarzystwie pysznego jedzenia, dlatego w dniach 16-18 grudnia odbędzie się II Bemowski Festiwal Bożonarodzeniowy. Aromaty goździków, piernika, świątecznych słodkości i barszczyku z pewnością zwabią Was w weekend do Parku Górczewska.

17 grudnia zapraszamy na Świąteczny Jarmark Różności – kiermasz rękodzieła artystycznego. Na stoiskach znajdziecie m.in. dekoracje wykonane na szydełku, miody, mydełka, ozdoby choinkowe, zabawki, ręcznie rysowane i malowane grafiki oraz zestawy prezentowe dla spóźnialskich.

Również w sobotę o godz. 17.00 w Amfiteatrze wystąpią Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Na świąteczny czas Bożego Narodzenia artyści przygotowali niepowtarzalny koncert kolęd i pastorałek okraszony największymi przebojami zespołu. Ten niezwykły wieczór pozwoli zmęczonym zmysłom poczuć klimat i magię zbliżających się Świąt. Więcej informacji uzyskacie pod tym linkiem.

Z nami ogrzejecie się w ciepłej atmosferze, posłuchacie najlepszej muzyki na żywo i przygotujecie do świętowania w rodzinnym gronie w domowym zaciszu.

All we want for Christmas is You!
Do zobaczenia!

Plakat promujacy zapisy na wydarzenie choinka pod choinkę. Opis treści znajduje się w artykule.