null

Budżet obywatelski - spotkanie otwarcia

Drukuj otwiera się w nowej karcie

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach otwarcia on-line, przeprowadzanych na bezpłatnej platformie ZOOM:

 

Poziom ogólnomiejski, początek godz. 17:00

https://us02web.zoom.us/j/83320736958?pwd=cUJNUmZmUUh5QTdITHVSMTB5UEdUUT09 

Meeting ID: 833 2073 6958

Passcode: 170023

 

 

Poziom dzielnicowy, początek godz. 18:30

https://us02web.zoom.us/j/84683696392?pwd=azBXM09oR0JyRGhSbTBXWWloNUt2QT09 

Meeting ID: 846 8369 6392

Passcode: 251508

 

INSTRUKCJA dołączania do spotkania w programie Zoom:

  1. Otwórz link prowadzący bezpośrednio do spotkania lub wejdź na stronę https://zoom.us/joini wpisz ID spotkania (11 cyfr).
  2. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji i nie chcesz jej instalować wciśnij niebieski przycisk „Launch Meeting”.

Jeżeli masz zainstalowaną aplikację Zoom na swoim urządzeniu otrzymasz komunikat gdzie możesz zdecydować o dołączeniu do spotkania za jej pośrednictwem (otwórz Zoom Meetings) lub pozostać w przeglądarce (Anuluj).

  1. Pojawi się możliwość dołączenia do spotkania poprzez przeglądarkę, wciśnij „Join from Your Browser”.
  2. W pole „Your Name” wpisz nazwę, np. imię, która będzie widoczna dla wszystkich.
  3. Zaznacz pole „I’m not a robot” i postępuj zgodnie z instrukcjami żeby potwierdzić, że nie jesteś robotem

 

 

 

HARMONOGRAM dyżurów telefonicznych i mailowych:

 

Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej:

- 7, 22 grudnia oraz  4, 7, 18, 22 stycznia, 14:00-17:00

Adam Frankowski, afrankowski@um.warszawa.pl, tel. 22 443 76 95

14, 28 grudnia oraz 11, 13 stycznia, 14:00-17:00

Katarzyna Wasilewska, kwasilewska@um.warszawa.pl, tel. 22 443 76 08

 

Wydział Kultury:

- 7, 14, 28 grudnia oraz 5, 6, 12, 13, 19, 20 stycznia, 14:00-17:00

Katarzyna Mirochna, kmirochna@um.warszawa.pl, tel. 224437815

Monika Dróżdż, mdrozdz@um.warszawa.pl, tel. 22 44 37 816

 

Wydział Inwestycji:

- 9, 16, 30 grudnia, 13:00-15:00 i 16:00-17:00

- 7 stycznia, 11:00-15:00 i 16:00-18:00 oraz 13, 14, 20, 21 stycznia, 13:00-15:00 i 16:00-17:00

Wojciech Olesiejuk, wolesiejuk@um.warszawa.pl, tel. 22 44 37 669

 

Wydział Oświaty i Wychowania:

- 8, 15 grudnia oraz 5, 12, 19 stycznia, 14:00-17:00
Izabela Siander, isiander@um.warszawa.pl, tel.44 37 797

- 15, 29 grudnia oraz 7, 14, 21 stycznia, 14:00-17:00

Aleksandra Soszyńska, asoszynska@um.warszawa.pl, tel. 22 44 37 796

 

Wydział Ochrony Środowiska:

- 7 grudnia oraz  5, 12 stycznia, 14:00-17:00

Jolanta Bonder, jbonder@um.warszawa.pl, te. 22 443 78 20

- 15 grudnia, 14:00-17:00

Anna Stankiewicz, a.stankiewicz@um.warszawa.pl, tel. 22 443 78 69

- 28 grudnia oraz 11 stycznia, 14:00-17:00

Sławek Mróz, smroz@um.warszawa.pl, tel.22 443 78 18

- 4 stycznia, 14:00-17:00

Aleksandra Flis, aflis@um.warszawa.pl, tel. 22 443 78 68

- 18 stycznia, 14:00-17:00

Joanna Zubrzycka, jzubrzycka@um.warszawa.pl, tel. 22 443 78 19

- 19 stycznia, 14:00-17:00

Aneta Paziewska, apaziewska@um.warszawa.pl, tel. 22 443 78 09

 

Wydział Sportu i Rekreacji:

- 7 grudnia oraz  4, 5 stycznia, 14:00-17:00

Marek Horbaczewski, mhorbaczewski@um.warszawa.pl, tel. 22 44 37 603

- 14 grudnia oraz 11, 12 stycznia, 14:00-17:00

Katarzyna Niedźwicka, kniedzwiecka@um.warszawa.pl, tel. 22 44 37 601

- 28 grudnia oraz 18, 19 stycznia, 14:00-17:00

Andrzej Łagowski, alagowski@um.warszawa.pl, tel. 22 44 37 602

 

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowotnej:

- 8, 22 grudnia, 12:00-14:00, a także 15, 29 grudnia, 16:00-17:00

- 5, 19 stycznia, 12:00-16:00, a także 12 stycznia, 16:00-18:00

Robert Trzaska, r.trzaska@um.warszawa.pl, tel. 22 443 75 95

- 8, 22 grudnia, 16:00-17:00, a także 12, 14 grudnia, 12:00-14:00

- 5, 19 stycznia, 16:00-18:00, a także 12 stycznia, 12:00-16:00

Magdalena Placin, mplacin@um.warszawa.pl, tel. 22 443 75 89