null

Bemowskie kolędowanie z Andrzejem Piasecznym

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na wyjątkową odsłonę koncertu online Andrzeja Piasecznego z klasycznymi kolędami oraz muzyką z albumu "Zimowe piosenki" w specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Charyzmatyczny artysta obdarzony nieprzeciętnym głosem, a także zdolnością tworzenia wartościowych, poruszających tekstów zapewni nam niezwykle ciepłą atmosferę wydarzenia muzycznego.   Na koncercie usłyszymy m.in. utwory z platynowej płyty "Zimowe piosenki", nagranej wspólnie z Sewerynem Krajewskim w 2012 r.

 

Andrzej Piaseczny – znakomity polski wokalista, od lat cieszący się niesłabnącą popularnością. W latach 1992–1997 frontman zespołu Mafia, od 1998 r. artysta solowy. Laureat licznych nagród publiczności, m.in. Telekamery, SuperJedynek, Eska Music Awards, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt.  Autor takich przebojów jak "Imię deszczu", "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane Tobie" czy "Śniadanie do łóżka".

Był kapitanem zwycięskiej drużyny w trzeciej edycji programu "Bitwa na głosy", a także trenerem w kilku edycjach "The Voice of Poland". Aktualnie po raz drugi zasiada w gronie jurorów programu "The Voice Senior".

W 2017 roku wokalista świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został wydany w formie płyty CD.

 

Transmisja w sobotę, 30 stycznia, o godz. 18:00 na profilu Dzielnicy Bemowo na Facebooku oraz kanale YouTube: https://www.youtube.com/DzielnicaBemowo