Bemowska Scena Kabaretu Literackiego 2.09.21

Na zdjęciu widoczny jest Jacek Federowicz. Ubrany w garnitur. Stoi przed mikrofonem. Czarne tło sceny
Autor: WKU Bemowo

02.09.2021r. na scenie Amfiteatru Bemowo odbył się kolejny koncert z cyklu „Bemowska Scena kabaretu Literackiego”.

Koncert rozpoczął i poprowadził znakomity artysta Marek Majewski, który jak zawsze rozbawił zebraną publiczność repertuarem literacko-kabaretowym. Publiczność mogła posłuchać także legendarnego satyryka Jacka Federowicza oraz piosenek autora tekstów, kompozytora i wykonawcy Jana Kondraka. Zebranych gości w ten nieco chłodniejszy wieczór swoimi rockowymi utworami rozgrzał basista, gitarzysta, kompozytor i aranżer Mieczysław Jurecki.

Gości przywitał Jakub Gręziak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Na zdjęciu znajdują się Jan Kondrak grający na gitarze akustycznej. Obok prowadzący wydarzenie - Marek Majewski
Zdjęcie przedstawia Metka Jureckiego. Ubrany we flanelową koszulę i kamizelkę. Gra na gitarze elektrycznej i śpiewa do mikrofonu.
Zdjęcie przedstawia artystów Bemowskiej Sceny Kabaretu Literackiego oraz posła Macieja Laska oraz Zastępcę Burmistrza Dzielnicy Bemowo - Jakuba Gręziaka. Stoją na tle ścianki promocyjnej z logo Zakochaj się w Warszawie na Bemowie.