null

Bemowska Manufaktura Pomysłów 4 czerwca 2020

Drukuj otwiera się w nowej karcie

⭐️BEMOWSKA MANUFAKTURA POMYSŁÓW. Zachęcamy do wzięcia udziału w aktywnościach online????

Biżuteria to nie tylko perły i złoto! Spróbuj stworzyć piękną ozdobę na szyję z nieco mniej oczywistego materiału – FILCU! Zaczynamy od korali! ➡️ https://youtu.be/YneLUteUNso

Nowa bransoletka, niepowtarzalne kolczyki czy oryginalny naszyjnik. Zadaj szyku oraz pokaż swój indywidualny styl, tworząc cały zestaw biżuterii z filcu ➡️ https://youtu.be/8X7CKVFKIBs

W ramach projektu „Łączymy pokolenia poprzez malarstwo intuicyjne w Dzielnicy Bemowo” realizowanego przez Fundacja Akademia Iwony Kalaman zapraszamy dziś do stworzenia własnego obrazu z niepowtarzalną strukturą! Brzmi ciekawie? Klikajcie! ➡️ https://youtu.be/etI32vQ9RO0

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy poleca:
????w poniedziałki o godz. 9:00 - słuchowisko „Poczytanki Babci Danki” - legendy i baśnie dla najmłodszych (www)
????w środy o godz. 9:00 rozpoczynamy nowy cykl słuchowisk dla najmłodszych zatytułowany „Palcem po mapie, siedząc na kanapie, czyli opowieści z Jankiem Wędrowniczkiem” (www)
????w czwartki o godz. 9:00 - „Kwadrans na rozruch – joga zamiast kawy”. (Facebook i YouTube)
????w niedziele o godz. 16:00 - bibliotekarz z Czytelni XVII poleca warte obejrzenia filmy – zarówno te prezentowane w telewizji, jak i dostępne w Bibliotece. (Facebook i YouTube)
????co dwa tygodnie w piątek o godz. 16:00 - cykl „My, Słowianie” - gawędy o fascynujących zwyczajach, rytuałach i obyczajach naszych przodków (www)

Ponadto przypominamy, że otwarte są już niektóre wypożyczalnie:
????Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38, ul. Konarskiego 6
????Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 114, ul. Powstańców Śląskich 17
????Wypożyczalnia dla Dzieci, Dorosłych i Młodzieży nr 119, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c
????Punkt Biblioteczny nr 142 - Spotykalnia – Biblioteka Sąsiedzka, ul. Powstańców Śląskich 126 (w Galerii Handlowej Bemowo).

Zachęcamy jednak do korzystania z opcji zapisu zdalnego oraz do korzystania z elektronicznych zbiorów (e-booki oraz audiobooki)

Bemowskie Centrum Kultury w czerwcu zaprasza na Mikrokoncert: Joanna Duda Trio live. Na Bemowo zawitają kultowi muzycy związani ze sceną jazzową. Już 5 czerwca 2020 r., godz. 18:00 (Facebook)