null

Bemowska Manufaktura Pomysłów 28 maja 2020

Drukuj otwiera się w nowej karcie

BEMOWSKA MANUFAKTURA POMYSŁÓW zaprasza:

⭐️Amulet przynoszący szczęście, wiszące sznurki z piórkami zatrzymujące nocne koszmary, czy po prostu piękna dekoracja? Przekonaj się sam wykonując w domu popularny łapacz snów! ????

⭐️Kropka z farby akrylowej może stać się początkiem do stworzenia niepowtarzalnej dekoracji! Jak to zrobić? Kliknij w link, my podpowiemy jedynie, że ta technika pozwala na projektowanie niepowtarzalnych wzorów! ????

⭐️Zachęcamy również do zapoznania się z domowymi sposobami, które pomogą nam w budowaniu kompozycji kwiatowych oraz tworzeniu cytrusowych inspiracji. ????

????W ramach projektu "Łączymy pokolenia poprzez malarstwo intuicyjne w Dzielnicy Bemowo" realizowanego przez Fundację "Akademia Iwony Kalaman" zapraszamy dziś do zapoznania się z niezwykle ciekawymi technikami malarstwa intuicyjnego! Życzymy świetnej zabawy!

P.S. - nie zapomnijcie przesłać swoich prac na adres mailowy zamieszczony w filmiku 

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy poleca:
????wtorki i czwartki, godz. 9:00 - „Kwadrans na rozruch – joga zamiast kawy”. Raz w miesiącu, w trzeci czwartek, zajęcia przygotowane są w wersji dedykowanej seniorom (FB i YouTube)
????poniedziałki i środy, godz. 9:00 - słuchowisko „Poczytanki Babci Danki” – legendy i baśnie dla najmłodszych (www)
????co dwa tygodnie w piątek, godz. 16:00 - cykl „My, Słowianie” – gawędy o fascynujących zwyczajach, rytuałach i obyczajach naszych przodków (www)
????29 maja godz. 17.00 - cykl „Pomalujmy słowa” - Teatrzyk kamishibai „Kot w butach” Artur Oppman (YouTube)
????30 maja godz. 12.00 - ostatni film z cyklu "Majówkowe E-weekendy z Tiktokerami - Krystian i Ula „Otwórz się na innych” (YouTube)
???? 31 maja godz. 12.00 - live-chat z Krystianem i Ulą (FB)

Bemowskie Centrum Kultury poleca:
????28 maja, godz. 18:00 - Bemowskie Spotkania Kryminalistyczne: Sprzeciw! - czyli rzut okiem na salę sądową w filmie i serialach (webinarium)
????29 maja, godz. 10:15 - Angielski online dla rodziców z dziećmi A2
????30 maja, godz. 12:00 - Nowatorskie Warsztaty Rodzinne online