Bemowska Manufaktura Pomysłów 26 czerwca 2020

⭐️Zapraszamy do ostatniej przed wakacjami BEMOWSKIEJ MANUFAKTURY POMYSŁÓW⭐️

Odpowiedni dobór dekoracji uczyni nasze mieszkanie jeszcze bardziej klimatycznym. Przy pomocy zaledwie kilku elementów można odmienić niejeden salon, uczynić kuchnię bardziej stylową lub pokój dziecięcy wymarzonym kącikiem zabaw. Dziś pokażemy jak oryginalnie przyozdobić ściany w stylu SHABBY CHIC ➡️

Do niedawna ubrania i biżuteria w stylu boho kojarzone były głównie z Nowym Jorkiem i kobietami, które cenią sobie wyjątkowość. Jednak ulubiony styl nowojorskich elegantek stał się bardzo popularny poza granicami tego miasta. Dawno przestał on kojarzyć się jedynie z modą festiwalową i na dobre wkroczył również do nas. Pokaż innym jak potrafisz zabawić się modą, tworząc własna biżuterię➡️

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy poleca zajęcia i aktywności on-line:
????w poniedziałki o godz. 9:00 - słuchowisko „Poczytanki Babci Danki” - legendy i baśnie dla najmłodszych (www)
????w środy o godz. 9:00 słuchowisko dla najmłodszych pt. „Palcem po mapie, siedząc na kanapie, czyli opowieści z Jankiem Wędrowniczkiem” (www)
????w czwartki o godz. 9:00 - „Kwadrans na rozruch – joga zamiast kawy”. Raz w miesiącu, w trzeci czwartek, zajęcia przygotowane są w wersji dedykowanej seniorom (FB i YT)
????w niedziele o godz. 16:00 - bibliotekarz z Czytelni XVII poleca warte obejrzenia filmy – zarówno te prezentowane w telewizji, jak i dostępne w Bibliotece. (YT i FB)
????co dwa tygodnie w piątek o godz. 16:00 - cykl „My, Słowianie” - gawędy o fascynujących zwyczajach, rytuałach i obyczajach naszych przodków (www)
➡️muzykomania - Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt, małych dzieci i rodziców. Zachęcamy do udziału w zajęciach organizowanych w Spotykalni - Bibliotece Sąsiedzkiej. (FB)
➡️26 czerwca, godz. 17.00 - Warsztaty on-line „Pomalujmy słowa” – Artur Oppman "Złota kaczka"

????Przypominamy, że w zbiorach filmowych bemowskiej Biblioteki Publicznej znajdują się filmy wybitnych polskich reżyserów. Zachęcamy do korzystania i obejrzenia dzieł takich twórców jak: Holland, Wajda, Kieślowski, Polański, Krauze, Żuławski, Machulski, Szumowska, Smarzowski, Komasa.

Bemowskie Centrum Kultury poleca
➡️1-26 czerwca - Wirtualna wystawa prac artystycznych online
➡️26 czerwca, godz. 18.00 – koncert jezzowy online - Szamburski & Zemler
➡️27 czerwca, godz. 18:00 – webinarium z cyklu Bemowskie Spotkania Kryminalistyczne pt. „ Czemu nie zawsze udaje się skazać sprawcę?”