Wydarzenie

null

Bemowska Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.12.2022 14:00 - 11.12.2022 18:00
Na plakacie znajdują się stare drzwi zza których wygląda dwoje dzieci, chłopiec i dziewczynka.
Autor: WKU

Czy pomożecie uratować Gwiazdkę? Aby uruchomić swoje sanie Mikołaj potrzebuje pomocy. Zapraszamy na grę miejską do Bemowskiej Akademii Elfów.

11 grudnia w godz.14.00-18.00 zapraszamy na Bemowską Akademię Elfów, czyli świąteczną grę miejską.  

Sanie Świętego Mikołaja to pojazd magiczny – napędzany świąteczną energią (chociaż oczywiście renifery też są potrzebne!). Co jednak się stanie, gdy jej zabraknie? Gwiazdka jest w tym roku zagrożona, święta wiszą na włosku – saniom Mikołaja zabrakło magii, tej najważniejszej, pochodzącej prosto z serc, zwłaszcza dzieci. Gdy rodziny wspólnie spędzają czas, dzielą się miłością, to płozy sań zaczynają świecić oraz wydobywa się z nich muzyka. W tym roku jednak czarów brakuje, dlatego Mikołaj prosi o pomoc mieszkańców i mieszkanki Warszawy!

Na pomoc Mikołajowi na Bemowie!

To właśnie motyw uratowania świąt i sań Mikołaja będzie przyświecał tegorocznej Akademii Elfów Świętego Mikołaja – serii gier miejskich organizowanych co roku przez Fundację Zwalcz Nudę. W tym roku gra odbędzie się również na Bemowie – 11 grudnia. Wspólnie z organizatorami zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej grze miejskiej. Udział w grze jest bezpłatny.

Bemowska Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Podczas gry dzieci będą miały okazję zmierzyć się ze specjalnie przygotowanymi zadaniami i wyzwaniami. Animatorzy i animatorki z Fundacji Zwalcz Nudę w rolach śnieżynek, elfów i Świętego Mikołaja stanęli na wysokości zadania i szykują moc atrakcji. Podstawowym zadaniem będzie zadbanie o dobrą atmosferę i świąteczny, rodzinny klimat oraz oczywiście pokazanie świątecznej energii, która napędzi sanie! Uczestniczki i uczestnicy otrzymają również specjalne listy od Świętego Mikołaja. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły dołączyć do Bemowskiej Akademii i zmierzyć się z wyzwaniami z różnych katedr. Te na ten moment pozostają tajemnicą – organizatorzy zdradzą je dopiero w dniu rozpoczęcia zabawy. Oprócz tego Akademia zawita również do innych części Warszawy.

Start bemowskiej edycji  OKiE SM Wola, Powstańców Śląskich 108A/lok.22.

Zgłaszajcie drużyny od 4 do 5 osób. 

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy na stronie www.zwalcznude.pl, które ruszają 28 listopada o godz. 18:00. Gra jest współfinansowana przez miasto stołeczne Warszawę.

Na plakacie znajdują się stare drzwi zza których wygląda dwoje dzieci, chłopiec i dziewczynka.