Wydarzenie

null

Spektakl mikołajkowy dla dzieci "Dziadek do orzechów"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.12.2021 17:00 - 04.12.2021 18:30
duży napis: "Balet Dziadek do orzechów". W tle zdjęcie małej baletnicy, które na wyciągniętej dłoni trzyma dziadka do orzechów.
Autor: WKU Bemowo

Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja… Ja sprawiam, że prezenty żyją…ba…nawet tańczą!

 

Przed nami najsłynniejsze przedstawienie zimowe znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie. Spektakl taneczno-baletowy "Dziadek do orzechów" posiada elementy magii i interakcji z widownią. W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak: modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.

Będziemy podziwiać słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych oraz dzieci ze szkoły tańca, Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki, oraz zasmakujemy magii.

Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego.

Regulamin uczestnictwa

duży napis: "Balet Dziadek do orzechów". W tle zdjęcie małej baletnicy, które na wyciągniętej dłoni trzyma dziadka do orzechów. Z prawej strony umieszczono logo Zakochaj się w Warszawie, WAT, Teatr Palladium.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.