Wydarzenie

null

Back to School

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.09.2023 12:00 - 02.09.2023 18:00
Oliwia Addams na zdjęciu.
Autor: Ł. Szczepaniak

Szkoła zbliża się wielkimi krokami, a wy martwicie się końcem wakacji? Piknik w Parku Górczewska i koncert Olivii Addams z pewnością poprawią Wam humor!

2 września zapraszamy na dzień pełen atrakcji, którym podsumujemy wakacje i pozytwynie nastroimy Was na rozpoczęcie roku szkolnego. O godz. 12.00 wpadajcie na piknik, na którym z pewnością nie będziecie się nudzić. W programie: 

Strefa prozdrowotna – w tej strefie będzie można wziąć udział w badaniach profilaktycznych m.in. pomiar ciśnienia tętniczego, glikemii z palca, ocenie znamion dermatoskopem, konsultacjach z fizjoterapeutą, dietetykiem oraz położną. Możliwość wyrobienia karty EKUZ. Dzieci będą miały możliwość wejścia do karetki oraz obejrzenia sprzętu ratunkowego.

Strefa sportowo-rekreacyjna – animacje dla dzieci, gry, zabawy dla najmłodszych, warsztaty sadzenia roślin, warsztaty z projektowania w drukarce 3D, warsztaty plastyczne, koła fortuny, quizy, łamigłówki oraz krzyżówki, malowanie buziek, bańki, dmuchańce, wystawa pt. „Rowerem po drogach i bezdrożach Królestwa Polskiego” (będzie to opowieść o podróży rowerowej z 1897r. dwóch członków Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów).

Strefa służb mundurowych – dzieci będą miały możliwość obejrzenia w środku pojazdów służb mundurowych m.in. wozu strażackiego i radiowozu policyjnego. Będzie możliwość porozmawiania ze stróżami prawa. 

O godz. 17.00 na scenie bemowskiego amfiteatru wystąpi niezwykle utalentowana artystka pochodząca z Rumunii – Olivia Addams! Wokalistka, autorka tekstów, producentka muzyczna i tiktokerka od kilku lat podbija europejskie listy przebojów. Artystka młodego pokolenia nie boi się trudnych tematów, przyzwyczaiła swoich fanów do bardzo emocjonalnych utworów z głębokim przesłaniem, takich jak „Dumb”, „Fool me once”, „Heart Attack” czy „Never Say Never”.

W Polsce singiel „Stranger” podbił największe rozgłośnie radiowe w naszym kraju i znalazł się na podium listy Shazam. Olivia zaśpiewała także w duecie z Sanah jej utwór pt. „Invisible Dress”.

Teraz artystka zawita ponownie do Polski, by wystąpić na Bemowie! Już dziś zaplanujcie pierwszy weekend września i spędźcie go z nami!

Partnerem wydarzenia jest SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska. 

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. 

 

 

Oliwia Addams na zdjęciu.