Wydarzenie

Autorskie warsztaty z zakresu graffiti dla dzieci i młodzieży

24.10.2021 13:00 - 24.10.2021 17:00
Grafika nawiązująca stylem do sztuki ulicy, czyli gafitti pokrywające mury miast. Na tle kolorowych rysunków napisy informujące o zapisach na warsztaty
Autor: lszczepaniak

W dniach 23-24 października 2021 r. odbędą się autorskie warsztaty z zakresu graffiti dla dzieci i młodzieży.

Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

• 23 października 2021 r. na boisku do koszykówki w Parku Górczewska w godz. 13.00-17.00.
  • 24 października 2021 r. na terenie OSiR Bemowo w godz. 13.00-17.00.

Graffiti jest to zbiorcza nazwa twórczości artystycznej, która bazuje na umieszczaniu obrazów lub rysunków w przestrzeni publicznej za pomocą różnych technik, najczęściej malowania sprayem lub pędzlem i sprayem przez szablon. Podczas warsztatów przeprowadzonych przez doświadczonych instruktorów graffiti i street artu uczestnicy dowiedzą się o historii powstania graffiti, stosowanych technikach oraz będą mogli spróbować swoich sił w realizacji wielkoformatowych instalacji artystycznych.