Brąz Kuby Grubelskiego na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Kuba Grubelski pokazuje medal. Obok stoją trenerzy.
Autor: WSR

W dniach 27-28 kwietnia w Koszalinie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Judo, na której Kuba Grubelski wywalczył brązowy medal! Kuba wygrał 3 z 4 swoich pojedynków. Zawodnik z Bemowa jest znakomitym przykładem na to, że odpowiedni trening, motywacja prędzej czy później zaowocuje medalami imprez mistrzowskich.

Zawodnik z Bemowa jest znakomitym przykładem na to, że odpowiedni trening, motywacja prędzej czy później zaowocuje medalami imprez mistrzowskich.

Gratulujemy Kubie, ale także osobom, które się do tego przyczyniły i dają największe wsparcie: rodzicom, trenerom Marcinowi Przeździeckiem i Radosławowi Koszczyńskiemu, trenerowi przygotowania motorycznego Bartkowi Szyprowskiemu oraz Pani Psycholog Ewie Iwaszkiewicz.

Oprócz Kuby w OOM walczyli: Oliwia Romanik, Antoni Jakóbczyk oraz Mateusz Sierakowski.

Oliwia wywalczyła 7. miejsce. Miała 3 walki z czego jedną wygrała. Na 9. pozycji rywalizację zakończył Antoni. Zwyciężył w 2 z 4 swoich pojedynków. Czwartym zawodnikiem, który wystąpił w Koszalinie był Mateusz, który niestety odpadł w eliminacjach.

Brawa należą się wszystkim startującym! Aby dostać się na zawody w Koszalinie musieli przejść eliminacje, które odbyły się w Warszawie. Życzymy dalszych sukcesów!

Kuba z medalem, dwóch trenerów i dwóch innych zawodników w bluzach z napisem Kuma Judo pozują do zdjęcia na ściankach promocyjnych.