Wydarzenie

null

Andrzejkowy koncert Alicji Majewskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.11.2023 19:00 - 30.11.2023 20:30
Plakat informacyjny. Na zdjęciu Alicja Majewska.
Autor: Ł. Szczepaniak

Nie umiemy wróżyć z fusów, ale możemy przepowiedzieć najbliższą przyszłość! Niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej już w listopadzie wystąpi na Bemowie! Zapraszamy na koncert Alicji Majewskiej w towarzystwie Włodzimierza Korcza i kwartetu smyczkowego.

30 listopada o godz. 19.00 zapraszamy do Sali Widowiskowej WAT na Bemowskie Andrzejki. W czwartkowy, jesienny wieczór wystąpią dla nas Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i kwartet smyczkowy.

Wokalistka od lat 70. XX wieku króluje na polskiej scenie muzycznej i nieustannie zachwyca publiczność w kraju i zagranicą. Sławę oraz popularność przynosiły jej przeboje takie jak m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą” i „To nie sztuka wybudować nowy dom”. Artystka ma na koncie wiele fantastycznych duetów, licznie wydane płyty i koncerty na całym świecie. Na Bemowie Alicja Majewska wystąpi z kompozytorem i pianistą Włodzimierzem Korczem, autorem muzyki większości jej piosenek.

Czeka nas klimatyczny, muzyczny wieczór.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślijcie maila zgodnie z regulaminem do 13 listopada na: bemowo.wydarzenia@um.warszawa.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Plakat informacyjny. Na zdjęciu Alicja Majewska.

Załączniki: