Aktywny Senior na Bemowie

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Niedziele spędziliśmy razem z naszymi bemowskimi seniorami!

Na terenie zielonym OSiR Bemowo odbyły się Mistrzostwa Seniorów w pchnięciu kulą, łucznictwie, strzelaniu, pływaniu, ergomentrach i skoku w dal.

Podczas wydarzenia towarzyszyła nam wspaniała pogoda i rodzina atmosfera. W zawodach uczestniczyło 412 zawodników z 16 dzielnic warszawy!

Medale w konkurencjach wręczyli: Dorota Ognicha, Zastępca Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji , Malgorzata Żuber- Zielicz, Przewodnicząca Warszawskiej Rady Seniorów, Urszula Kielan, Ludwika Chewińska i Joanna Hentka.

Mistrzostwa otworzyli: Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo: Maciej Wójtowicz, Michał Przybylski oraz radni Bemowa: Marek Lipiński, Piotr Kaczmarek.

Seniorom kibicowali najmłodsi dla których przygotowaliśmy dmuchańce oraz warsztaty z pierwszej pomocy medycznej.

Zobacz galerię (7 zdjęć />)