Akademia Bemowskiego Seniora – koncert na rozpoczęcie II semestru ABS

Zdjęcie przedstawiające bramę Twierdzy Modlin, przed nią most przez fosę. W tle napisy informacyjne.
Autor: Łukasz Szczepaniak

30 września 2021 r. (czwartek) o godz. 12.00 w Amfiteatrze w Parku Górczewska, w związku z inauguracją semestru jesiennego w ramach Akademii Bemowskiego Seniora,  odbędzie się koncert w wykonaniu Renaty Dąbkowskiej – znanej z zespołu Dystans i SIXTEEN oraz swoich solowych płyt „Jedna na cały świat” i „Bo taka jest”.

Artystka znana jest z aranżacji takich przebojów, jak: „Twoja lawa”, „Obudź we mnie Wenus”, „Czasami zbiera się na burzę”, „Na grosze”, „To takie proste”, „Czerwona jarzębina”, „Co za noc”, „Odszedłeś”, „Kalifornia” i wielu innych piosenek, które królowały w latach 90-tych i w XX wieku, do dziś pozostając w repertuarze każdej udanej imprezy.