Afrykański Dzień Dziecka na Bemowie - relacja

W niedzielę, 26 maja, wybraliśmy się w podróż do dalekiej Afryki z okazji Dnia Dziecka na Bemowie.

Na uczestników pikniku czekały m.in. warsztaty ekologiczne, recyklingu, zajęcia plastyczne, konkurencje sportowe, występy artystyczne, quizy, konkursy z nagrodami i kolorowe dmuchańce. Dodatkowo dzieci wraz z opiekunami obejrzeli plenerowe przedstawienie pt. „Tropiki z Afryki”, wysłuchali audycji muzycznej pt. „Afrykańska przygoda”, a także spróbowali swoich sił w grze na bębnach. To był dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za wspólną zabawę!

W wydarzeniu udział wzięli: Wojewoda Mazowiecki Mariusz Frankowski, Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Aleksandra Gajewska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo Grzegorz Kuca oraz jego zastępcy: Maciej Wójtowicz, Michał Przybylski i Karol Sobociński, Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo Jarosław Dąbrowski, a także radni Bemowa: Judyta Faliszewska, Piotr Kaczmarek, Marek Lipiński, Iwona Łoboda i Adam Stańko.

Animator z dziećmi puszczają bańki
Zespół na scenie w parku Górczewska
Burmistrz Grzegorz Kuca, Zastępca Burmistrza Michał Przybylski i radny Bemowa Marek Lipiński
Wiceministra Aleksandra Gajewska na scenie wraz z zarządem i radnymi