null

159 mieszkań TBS na Bemowie czeka na najemców!

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Tylko 2805 zł będzie kosztować 1 m2 nowego mieszkania w budynkach mieszkalnych przy ul. Pełczyńskiego. Inwestycje realizuje spółka miejska TBS Północ. Zakończenie budowy zaplanowano za dwa lata.

W trzech budynkach zaprojektowano łącznie 235 lokali mieszkalnych i 2 lokale użytkowe. Budynki posiadają łącznie 148 miejsc postojowych w garażu podziemnym i 28 miejsc postojowych naziemnych. Każdy z budynków A, B i C ma kształt prostokąta o zmiennej liczbie kondygnacji i posiada od 4 do 8 pięter. Najwyższe kondygnacje zaprojektowane są w budynku A od strony ul. gen Pełczyńskiego oraz w budynku C od strony trasy S-8.

Mieszkania będą wykończone – na podłogach znajdą się panele oraz gres, a w kuchni oraz łazience zostanie ułożona glazura. Do dyspozycji przyszłych najemców będzie kuchnia elektryczna z piekarnikiem wraz ze zlewozmywakiem, a także wanna lub brodzik, umywalka i misa ustępowa.

Inwestycja, której budowa ruszy w I kwartale br., powstanie w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu znajduje się trasa szybkiego ruchu S-8, pętla autobusowa i tramwajowa Osiedle Górczewska oraz dwie stacje II linii metra (Powstańców Śląskich i Lazurowa), które zostaną wybudowane w najbliższych latach.

W okolicy inwestycji znajduje się również bogata infrastruktura społeczna, z usługami w zakresie oświaty i nauki, kultury, opieki społecznej i służby zdrowia. Kilka minut spacerem od inwestycji znajduje się Urząd Dzielnicy Bemowo, a w sąsiedztwie  zlokalizowane są centra i pasaże handlowe. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne: Las Bemowski, Forty Bema, Park Górczewska, Kampinos.

Osoby zainteresowane najmem mieszkania zobowiązane są do złożenia wniosku o zawarcie umowy partycypacji i umowy najmu lokalu. Procentowy udział partycypacji w kosztach budowy lokalu mieszkalnego jest ustalony na 30 proc. kosztu budowy m² powierzchni lokalu, który wynosi  9 350 zł. Przyszły najemca będzie zobowiązany do wpłaty kaucji zabezpieczającej w wysokości 12-krotności miesięcznego czynszu oraz partycypacji (2805 zł za m2 x liczba metrów lokalu).

Wnioski są przyjmowane do 1 marca 2021 roku.

Więcej informacji o naborze dostępnych jest na stronie www.tbspolnoc.pl oraz https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/159-mieszka-tbs-czeka-na-najemc-w