Wydarzenie

null

"Nieprzemyślenia" - koncert Katarzyny Jamróz

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.10.2022 19:00 - 22.10.2022 20:00
Autor: BCK

Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert Katarzyny Jamróz pt. "Nieprzemyslenia". Uwaga! Obowiązują zapisy. Szczegóły w artykule.

Zapraszamy na koncert Katarzyny Jamróz z akompaniamentem pianisty Konradem Mastyło! To artyści od lat obecni na polskiej scenie muzycznej. Nie zabraknie klasyków gatunku. Będzie więc doborowe, pod każdym względem towarzystwo: Osiecka, Leśmian, Herbert, parę niespodzianek, no i oni z piosenkami....( np. Cyrk nocą, Gadu, gadu, Parole, Kiedy mnie już nie będzie oraz autorskie piosenki K. Jamróz, Błękitna, Adel, Nie pytaj, a także piosenki z repertuaru Edit Piaf i inne!) .Będzie można również wspólnie pośpiewać... Ponadto Katarzyna Jamróz zaprezentuje Państwu swój debiutancki tomik wierszy pt. “Nieprzemyślenia” wydany nakładem wydawnictwa Austeria. Po koncercie będzie można porozmawiać z poetką, zadać różne pytania. Przeczyta kilka swoich wierszy, a po recitalu będzie można nabyć tomik z autografem i dedykacją artystki.

UWAGA!

Odbiór zaproszeń po wysłaniu e-maila (zgodnie z regulaminem) do dnia 12 października 2022 r. na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Odbiór w późniejszym terminie. Liczba miejsc ograniczona!

Plakat promujący koncert Katarzyny Jamróz ot. "Nieprzemyslenia". Zdjęcie przedstawia artystkę ubraną w czarną suknię spowitą blaskiem reflektorów podczas śpiewania piosenki.

 

 

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap