Wydarzenie

null

"Czas na Święta!" Koncert wielopokoleniowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.12.2021 19:30 - 19.12.2021 22:00
Na granatowym plakacie w tle pojawiają się złote śnieżynki
Autor: Łukasz Szczepaniak

Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu znanych artystów zabrzmią w Bemowskim Centrum Kultury.

Zapraszamy wszystkich miłośników polskich, świątecznych piosenek na koncert wielopokoleniowy. 19.12.2021 roku, o godz. 19.30 zabrzmią utwory, takie jak: "Pada śnieg", "Ding dong", "Do domu czas na święta". Wspólne kolędowanie, będzie okazją do spędzenia czasu w rodzinnym gronie i wprawi nas w radosny nastrój. W czasie koncertu najmłodsi słuchacze otrzymają drobne podarunki od śnieżynki.

Wstęp wolny!

Zapisy na wydarzenie: zapisy@kulturalnedzieci.pl

Z uwagi na obostrzenia wprowadzone przez rząd, przy wejściu na spektakl będziemy prosić o dobrowolne okazanie certyfikatu szczepienia. Osoby, które nie będą chciały okazać dokumentu, będą wliczone do limitu jako niezaszczepione. W przypadku wypełnienia miejsc pozostałe osoby nieposiadające certyfikatu nie zostaną wpuszczone na salę.

 

Na granatowym plakacie widnieją trzy świąteczne portrety wokalistów: Agnieszki Mrozińskiej, Tomasza Błasika i Anny Sandowicz. W tle widoczne są złote śnieżynki, rozmieszczone w odstępach. W dole plakatu widnieją loga: "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie", "Bemowskie Centrum Kultury", "Kulturalne dzieci.waw.pl" i "obowiązkowa maseczka ochronna"

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.